Koncertowe Wzgórze
Koncertowa/Dereckiego, Lublin, woj. lubelskie
Lokale w inwestycji
19 mieszkań z cennika dewelopera
- 4 pok. · 62,4 m² · parter560 706 złrata ~2863 zł/mies.8990 zł/m² · M04Status nieznanyZapytaj
- 3 pok. · 57 m² · parter552 512 złrata ~2821 zł/mies.9700 zł/m² · M45Status nieznanyZapytaj
- 3 pok. · 51 m² · parter509 390 złrata ~2601 zł/mies.9990 zł/m² · M38−5% vs podobneStatus nieznanyZapytaj
- 2 pok. · 43,6 m² · parter435 700 złrata ~2225 zł/mies.10 000 zł/m² · M01−6% vs podobneStatus nieznanyZapytaj
- 2 pok. · 45,3 m² · parter452 700 złrata ~2311 zł/mies.10 000 zł/m² · M04−6% vs podobneStatus nieznanyZapytaj
| Nr | Metraż | Pokoje | Piętro | Cena | zł/m² | Rata od | Status | Zapytanie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M04 | 62,4 m² | 4 | parter | 560 706 zł | 8990 | ~2863 zł | nieznany | Zapytaj |
| M45 | 57 m² | 3 | parter | 552 512 zł | 9700 | ~2821 zł | nieznany | Zapytaj |
| M38 | 51 m² | 3 | parter | 509 390 zł | 9990−5% vs podobne | ~2601 zł | nieznany | Zapytaj |
| M01 | 43,6 m² | 2 | parter | 435 700 zł | 10 000−6% vs podobne | ~2225 zł | nieznany | Zapytaj |
| M04 | 45,3 m² | 2 | parter | 452 700 zł | 10 000−6% vs podobne | ~2311 zł | nieznany | Zapytaj |

Promocyjny kredyt na nowe mieszkania
- Ekspert porówna za Ciebie oferty 15+ banków
- Nawet bez wkładu własnego - z gwarancją BGK
- Bez kolejek i chodzenia od banku do banku
- Bezpłatnie i bez zobowiązań
Deweloper i prospekt informacyjny
- KRS
- 0000865828
- Rok rejestracji
- 2013
- Kapitał zakładowy
- 12 138 500 zł
- Telefon
- +48 817 498 844
- Strona inwestycji
- otwórz u dewelopera ↗
- Strona dewelopera
- lalak.pl
Inne inwestycje dewelopera Lalak Development
O inwestycji
Koncertowe Wzgórze to inwestycja dewelopera Lalak Development w Lublinie. W rejestrze cen ofertowych jest 19 lokali mieszkalnych z ceną: 13 lokali 2-pokojowych, 5 lokali 3-pokojowych, 1 lokal 4-pokojowy. Ceny zaczynają się od 413 685 zł, mediana wynosi 10 500 zł/m².
Ceny mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych w Koncertowe Wzgórze
| Pokoje | Lokali | Metraż | Cena od | Mediana |
|---|---|---|---|---|
| 2 pokoje | 13 | 36,3–45,3 m² | 413 685 zł | 10 500 zł/m² |
| 3 pokoje | 5 | 45,2–57 m² | 451 500 zł | 10 000 zł/m² |
| 4 pokoje | 1 | 62,4 m² | 560 706 zł | 8990 zł/m² |
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje mieszkanie w inwestycji Koncertowe Wzgórze?
Najtańszy lokal w rejestrze cen ofertowych kosztuje 413 685 zł, a mediana ceny to 10 500 zł/m². To ceny ofertowe dewelopera, nie transakcyjne.
Jakie metraże są dostępne?
Lokale mają od 36,3–62,4 m². W rejestrze figurują: 13 lokali 2-pokojowych, 5 lokali 3-pokojowych, 1 lokal 4-pokojowy.
Ile mieszkań jest jeszcze w sprzedaży w inwestycji Koncertowe Wzgórze?
Spośród 19 lokali z ceną 19 nie jest oznaczonych w rejestrze jako sprzedane. Deweloperzy aktualizują status z opóźnieniem, więc to wartość orientacyjna.
Kto jest deweloperem inwestycji Koncertowe Wzgórze?
Inwestycję prowadzi Lalak Development (KRS 0000865828). Dane pochodzą z rejestru cen ofertowych deweloperów oraz z KRS.
Masz na oku konkretne mieszkanie? Wklej link do ogłoszenia - porównamy cenę z tą inwestycją, sąsiadami i transakcjami z aktów notarialnych.
Sprawdź ogłoszenieDane pochodzą z rejestru cen ofertowych deweloperów (dane.gov.pl, ustawa o jawności cen mieszkań) oraz oficjalnych rejestrów (KRS, MF). Ceny ofertowe - nie transakcyjne. Historia obejmuje okres od rozpoczęcia śledzenia inwestycji przez Mieszk.pl. To nie jest doradztwo inwestycyjne ani nieruchomościowe.