źródło: strona dewelopera

Stalove etap III

Cegielniana, Grodzisk Mazowiecki

371 599 zł
cena od
~1897 zł
rata od (szacunek)
12 200
mediana zł/m²
150
14.10.2026
mieszkań z cennika dewelopera
Planowane zakończenie robót: 30.04.2029Rachunek powierniczy: Otwarty - wypłaty w transzach w trakcie budowy

Mieszkania w sprzedaży

150 mieszkań z cennika dewelopera

Mieszkania w sprzedaży

Promocyjny kredyt na nowe mieszkania

  • Ekspert porówna za Ciebie oferty 15+ banków
  • Nawet bez wkładu własnego - z gwarancją BGK
  • Bez kolejek i chodzenia od banku do banku
  • Bezpłatnie i bez zobowiązań

Cena na tle rynku

8 inwestycji w promieniu 1,5 km, mediana 10 465 zł/m². Ta inwestycja: +16,6% względem sąsiadów.

Deweloper i prospekt informacyjny

Pełna nazwa
A&I aHouse Sp. z o.o.
KRS
0001055034
Rok rejestracji
2023
Kapitał zakładowy
5000 zł
Właściciel
I & AHOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Strona inwestycji
otwórz u dewelopera ↗
Strona dewelopera
ahouse.com.pl
Ukończone inwestycje w prospekcie
4

Prospekt informacyjny inwestycji ↗

Inwestycje obok

Inne inwestycje dewelopera A&I aHouse

O inwestycji

Stalove etap III to inwestycja dewelopera A&I aHouse Sp. z o.o. w miejscowości Grodzisk Mazowiecki. W rejestrze cen ofertowych jest 150 lokali mieszkalnych z ceną: 65 lokali 1-pokojowych, 21 lokali 2-pokojowych, 30 lokali 3-pokojowych, 34 lokale 4-pokojowe. Ceny zaczynają się od 371 599 zł, mediana wynosi 12 200 zł/m². Planowane zakończenie robót budowlanych: 30.04.2029. Różnica względem 8 sąsiednich inwestycji w promieniu 1,5 km: +16,6%.

Ceny mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych w Stalove etap III

PokojeLokaliMetrażCena odMediana
1 pokój6531,4–54,7 m²371 599 zł11 750 zł/m²
2 pokoje2130,9–42,9 m²418 966 zł13 950 zł/m²
3 pokoje3050,9–71 m²630 540 zł12 325 zł/m²
4 pokoje3461,2–95,4 m²696 040 zł11 813 zł/m²

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje mieszkanie w inwestycji Stalove etap III?

Najtańszy lokal w rejestrze cen ofertowych kosztuje 371 599 zł, a mediana ceny to 12 200 zł/m². To ceny ofertowe dewelopera, nie transakcyjne.

Jakie metraże są dostępne?

Lokale mają od 30,9–95,4 m². W rejestrze figurują: 65 lokali 1-pokojowych, 21 lokali 2-pokojowych, 30 lokali 3-pokojowych, 34 lokale 4-pokojowe.

Ile mieszkań jest jeszcze w sprzedaży w inwestycji Stalove etap III?

Spośród 150 lokali z ceną 150 nie jest oznaczonych w rejestrze jako sprzedane. Deweloperzy aktualizują status z opóźnieniem, więc to wartość orientacyjna.

Kto jest deweloperem inwestycji Stalove etap III?

Inwestycję prowadzi A&I aHouse Sp. z o.o. (KRS 0001055034). Dane pochodzą z rejestru cen ofertowych deweloperów oraz z KRS.

Kiedy planowane jest zakończenie budowy?

Deweloper podaje w prospekcie informacyjnym termin 30.04.2029. Rachunek powierniczy: Otwarty - wypłaty w transzach w trakcie budowy.

Czy ceny w tej inwestycji są wyższe niż w okolicy?

Mediana w tej inwestycji to 12 200 zł/m², a w 8 inwestycjach w promieniu 1,5 km - 10 465 zł/m².

Masz na oku konkretne mieszkanie? Wklej link do ogłoszenia - porównamy cenę z tą inwestycją, sąsiadami i transakcjami z aktów notarialnych.

Sprawdź ogłoszenie

Dane pochodzą z rejestru cen ofertowych deweloperów (dane.gov.pl, ustawa o jawności cen mieszkań) oraz oficjalnych rejestrów (KRS, MF). Ceny ofertowe - nie transakcyjne. Historia obejmuje okres od rozpoczęcia śledzenia inwestycji przez Mieszk.pl. To nie jest doradztwo inwestycyjne ani nieruchomościowe.