Mieszkania na sprzedaż: Naramowice, Poznań
Na sprzedaż są 122 mieszkania na Naramowicach, z czego 58 pojawiło się w ostatnich 30 dniach. Mediana ceny ofertowej to 12 291 zł/m² — o 2% mniej niż mediana ofert w Poznaniu (12 553 zł/m²) i o 12% więcej niż mediana cen z aktów notarialnych na Naramowicach (10 936 zł/m²). Połowa z nich kosztuje mniej niż 552 550 zł, a typowe mieszkanie ma około 48 m². Rynek pierwotny to 52% ofert (mediana 12 206 zł/m²), wtórny — 48% (12 652 zł/m²). 14 ofert ma cenę na poziomie cen transakcyjnych z okolicy lub niżej, a w 9 ofertach sprzedający obniżył cenę.
Oferty vs transakcje
Ceny transakcyjne pochodzą z Rejestru Cen Nieruchomości (akty notarialne, okno 12 miesięcy). Różnica pokazuje przestrzeń negocjacyjną, a nie wycenę konkretnego mieszkania. Zobacz ceny transakcyjne w Poznaniu.
Oferty
Najpierw te, które najmocniej odstają w dół od cen transakcyjnych. Pomijamy oferty tańsze niż 80% mediany tego zestawienia — pod taką ceną prawie zawsze kryje się udział, lokal do rozbiórki albo błąd w ogłoszeniu.













Ceny mieszkań na Naramowicach według liczby pokoi
| Pokoje | Mediana ceny | Za m² | Oferty |
|---|---|---|---|
| Kawalerka (1 pokój) | 419 000 zł | 12 560 zł | 11 |
| 2 pokoje | 515 000 zł | 12 610 zł | 43 |
| 3 pokoje | 561 000 zł | 11 900 zł | 54 |
| 4 pokoje i więcej | 1 145 000 zł | 12 944 zł | 14 |
Mediany z aktualnych ofert, bez powtórzeń tego samego mieszkania z różnych portali.
Najczęstsze pytania o mieszkania na Naramowicach
- Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania na Naramowicach?
- Mediana ceny ofertowej to 12 291 zł/m² (122 oferty, stan na 04.11.2026). Mediana cen z aktów notarialnych z ostatnich 12 miesięcy na Naramowicach wynosi 10 936 zł/m² (Rejestr Cen Nieruchomości).
- Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach?
- Mediana ceny ofert 2-pokojowych to 515 000 zł (12 610 zł/m², 43 oferty). Dla porównania — kawalerka: 419 000 zł, 3 pokoje: 561 000 zł, 4 pokoje i więcej: 1 145 000 zł.
- Czy ceny ofertowe na Naramowicach są wyższe niż transakcyjne?
- Tak. Mediana ofert (12 291 zł/m²) jest o 12% wyższa niż mediana cen z aktów notarialnych na Naramowicach (10 936 zł/m²). Różnica pokazuje przestrzeń do negocjacji, a nie wycenę konkretnego mieszkania.
- Ile ofert na Naramowicach jest tańszych niż ceny transakcyjne?
- 14 z 122 — tyle ofert ma cenę za m² na poziomie mediany transakcji podobnych mieszkań w okolicy lub niżej. Każdą ofertę porównujemy z aktami notarialnymi z sąsiedztwa (Rejestr Cen Nieruchomości).
- Ile jest nowych mieszkań na Naramowicach?
- Z rynku pierwotnego pochodzą 64 oferty (52%, mediana 12 206 zł/m²), z rynku wtórnego — 58 ofert (48%, mediana 12 652 zł/m²).
Inne zestawienia w Poznaniu
Sprawdź konkretne mieszkanie
Wklej link do ogłoszenia — pokażemy ceny transakcyjne w tej samej okolicy, historię ceny i to, czego nie ma w opisie.
Rata liczona orientacyjnie dla mediany ceny z tego zestawienia: 20% wkładu własnego, 25 lat, oprocentowanie 5.9%. To szacunek, a nie oferta banku. Zestawienie powstaje automatycznie z ogłoszeń publikowanych na portalach i jest odświeżane co godzinę. Mieszk.pl nie pośredniczy w sprzedaży i nie udziela porad inwestycyjnych.










