Mieszkania na sprzedaż: Ursynów, Warszawa
Oferty





















Ceny i informacje o mieszkaniach na Ursynowie
Na sprzedaż jest 449 mieszkań na Ursynowie, z czego 184 pojawiły się w ostatnich 30 dniach. Mediana ceny ofertowej to 17 683 zł/m² — prawie tyle samo, co mediana ofert w Warszawie (17 641 zł/m²) i o 3% więcej niż mediana cen z aktów notarialnych na Ursynowie (17 164 zł/m²). Połowa z nich kosztuje mniej niż 1 017 764 zł, a typowe mieszkanie ma około 62 m². Rynek pierwotny to 18% ofert (mediana 20 623 zł/m²), wtórny — 82% (17 197 zł/m²). 119 ofert ma cenę na poziomie cen transakcyjnych z okolicy lub niżej, a w 74 ofertach sprzedający obniżył cenę.
Oferty vs transakcje
Ceny transakcyjne pochodzą z Rejestru Cen Nieruchomości (akty notarialne, okno 12 miesięcy). Różnica pokazuje przestrzeń negocjacyjną, a nie wycenę konkretnego mieszkania. Zobacz ceny transakcyjne w Warszawie.
Ceny mieszkań na Ursynowie według liczby pokoi
| Pokoje | Mediana ceny | Za m² | Oferty |
|---|---|---|---|
| Kawalerka (1 pokój) | 622 000 zł | 19 000 zł | 31 |
| 2 pokoje | 849 000 zł | 18 114 zł | 130 |
| 3 pokoje | 1 094 000 zł | 17 319 zł | 179 |
| 4 pokoje i więcej | 1 800 000 zł | 17 248 zł | 101 |
Mediany z aktualnych ofert, bez powtórzeń tego samego mieszkania z różnych portali.
Najczęstsze pytania o mieszkania na Ursynowie
- Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania na Ursynowie?
- Mediana ceny ofertowej to 17 683 zł/m² (449 ofert, stan na 03.11.2026). Mediana cen z aktów notarialnych z ostatnich 12 miesięcy na Ursynowie wynosi 17 164 zł/m² (Rejestr Cen Nieruchomości).
- Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe na Ursynowie?
- Mediana ceny ofert 2-pokojowych to 849 000 zł (18 114 zł/m², 130 ofert). Dla porównania — kawalerka: 622 000 zł, 3 pokoje: 1 094 000 zł, 4 pokoje i więcej: 1 800 000 zł.
- Czy ceny ofertowe na Ursynowie są wyższe niż transakcyjne?
- Tak. Mediana ofert (17 683 zł/m²) jest o 3% wyższa niż mediana cen z aktów notarialnych na Ursynowie (17 164 zł/m²). Różnica pokazuje przestrzeń do negocjacji, a nie wycenę konkretnego mieszkania.
- Ile ofert na Ursynowie jest tańszych niż ceny transakcyjne?
- 119 z 449 — tyle ofert ma cenę za m² na poziomie mediany transakcji podobnych mieszkań w okolicy lub niżej. Każdą ofertę porównujemy z aktami notarialnymi z sąsiedztwa (Rejestr Cen Nieruchomości).
- Ile jest nowych mieszkań na Ursynowie?
- Z rynku pierwotnego pochodzi 79 ofert (18%, mediana 20 623 zł/m²), z rynku wtórnego — 369 ofert (82%, mediana 17 197 zł/m²).
Inne zestawienia w Warszawie
Sprawdź konkretne mieszkanie
Wklej link do ogłoszenia — pokażemy ceny transakcyjne w tej samej okolicy, historię ceny i to, czego nie ma w opisie.
Rata liczona orientacyjnie dla mediany ceny z tego zestawienia: 20% wkładu własnego, 25 lat, oprocentowanie 5.9%. To szacunek, a nie oferta banku. Zestawienie powstaje automatycznie z ogłoszeń publikowanych na portalach i jest odświeżane co godzinę. Mieszk.pl nie pośredniczy w sprzedaży i nie udziela porad inwestycyjnych.


